top of page

Kolejne spotkania!

Kolejne spotkania!

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych konsultacjami 

w sprawie ścieżki rowerowej Białowieża-Hajnówka do udziału w kolejnych spotkaniach. Będą one kontynuacją zorganizowanego on-line 12 stycznia spotkania otwierającego.


Istotą konsultacji jest poznanie punktów widzenia i potrzeb jak najszerszej publiczności i wspólna praca nad konkretnymi rozwiązaniami, które pomogą uwzględnić zróżnicowane potrzeby.


Spotkania będą mieć formułę warsztatową. W trakcie ich trwania będzie można bliżej zapoznać się z przedstawionymi na poprzednich spotkaniach propozycjami i rozwiązaniami technicznymi. Będzie to doskonałe miejsce do zgłaszania uwag, dyskusji, zadawania pytań 

i uzyskiwania odpowiedzi. Wierzymy, że dzięki otwarciu na dialog ze wszystkimi zainteresowanymi stronami jesteśmy w stanie wypracować rozwiązania, które odpowiedzą na jak najwięcej potrzeb. Dlatego właśnie udział mieszkańców, przyrodników, samorządowców, turystów, przedstawicieli lokalnych biznesów turystycznych i wszystkich innych zainteresowanych jest tu szczególnie ważny.


Planowane terminy konsultacji:

  • Hajnówka (Hajnowski Dom Kultury), ul. Tamary Sołoniewicz 4, 17-200 Hajnówka – 2 kwietnia, w godzinach 10:00 – 13:00

  • Nieznany Bór (Enklawa Białowieska), Nieznany Bór 1, 17-200 Hajnówka – 5 kwietnia, w godzinach 17:00 – 20:00


Do udziału zapraszamy wszystkich. Oba spotkania będą mieć identyczną formułę. Przeprowadzenie dwóch takich samych spotkań ma na celu umożliwienie dotarcia na nie większej liczbie zainteresowanych osób. Na spotkanie można dołączyć w dowolnym momencie 

w wyznaczonych godzinach! Zachęcamy również do przekazania informacji nt. konsultacji wszystkim osobom, które mogą być zainteresowane tematem powstania ścieżki rowerowej.


Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami z ostatniego spotkania. Dostępne są one na stronie https://www.sciezkabialowieska.pl/materialy. Jednocześnie zwracamy uwagę, że jeśli ktoś nie będzie mieć możliwości wzięcia udziału 

w spotkaniu, prosimy o nadsyłanie uwag drogą mailową na adres kontakt@sciezkabialowieska.pllub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.


Do zobaczenia na spotkaniach!


Pozdrawiamy,

Organizatorzy konsultacji

bottom of page